O firmě

Firma Miroslava Marková - ELMA, byla založena 6. 9. 1995. Od roku 1. 9. 2008 byla firma transformována na ELMA Batelov, s.r.o. a v současné době zajišťuje služby našim klientům cca 15 zkušených elektromontérů.

Obor podnikání:

Montáž, opravy, údržba a revize vyhrazených elektrických zařízení. Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob.

Firma poskytuje služby v oboru elektro a klade důraz na provádění prací v co nejlepší kvalitě za přijatelné ceny pro nejširší okruh zákazníků. Provádíme elektromontážní práce pro soukromé osoby, ale největšího obratu dosahujeme pracemi pro větší firmy jako subdodavatelé.

Všichni zaměstnanci mají potřebnou kvalifikaci pro výkon své práce, rovněž se pravidelně zúčastňují školení bezpečnosti práce a školení řízení referenčních vozidel.

 

Nabídka našich služeb:

  • Elektromontážní práce na bytových, zemědělských, průmyslových a občanských objektech (kompletní elektroinstalace vč. hromosvodu a revizní zprávy)
  • Kabelové rozvody NN, domovní přípojky, veřejné osvětlení
  • V rámci spolupráce se svými partnery jsme schopni zajistit slaboproudé rozvody pro počítačové sítě, strukturovanou kabeláž, domácí dorozumívací techniku
  • Podlahové vytápění, vyhřívání okapů proti zamrzání
  • Kompletní revizní činnost na výše uvedené služby + revize ručního elektrického nářadí a spotřebičů dle příslušných norem
  • Montáže EZS - zabezpečení rodinných domků, bytů a menších objektů
  • Prodej elektromontážního materiálu

 

Certifikáty:

Pro dosažení co nejlepší kvality služeb disponuje naše společnost Certifikací ČSN EN ISO 9001:2001, Koncesní listinou na poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob, Oprávněním odborné způsobilosti montážím, opravám, revizím a zkouškám elektrických zařízení s napětím do 1000 V včetně hromosvodů, ŽL - Montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrickýh zařízení, ŽL - Výroba rozvaděčů.

 

Na spolupráci se těší společnost

ELMA Batelov, s.r.o.

zobrazit menu